НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР : “ДОСЛІДНИЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ДОШКІЛЬНИКІВ У КОНТЕКСТІ STEM – ОСВІТИ”

На базі науково-методичного центру психологічного і дидактичного супроводу Нової української школи, факультету дошкільної та спеціальної освіти 21 січня 2020 року було проведено науково-практичний семінар на тему: «Дослідницька діяльність дошкільників у контексті STEM – освіти». Учасниками семінару були викладачі, вихователі та керівництво ЗДО № 12.

Мета семінару – поглиблення знань учасників семінару про актуальність і значущість STEM – освіти на формування культури інженерного мислення дошкільників.

В роботі семінару використовувалися новітні інноваційні форми організації навчання як то: дуальна форма навчання («STEM – освіта та її складові», «Мета та завдання альтернативної програми «STEM – освіта або Стежинки у Всесвіт»), робота в групах (LEGO-технологія, створення проектів «Ми майбутні інженери» на теми «Вулиця нашого міста», «Автомобілі майбутнього» «Переправа», «Рухоме диво з паперу»).

Під час семінару учасники обмінювалися досвідом та отримали задоволення від колективної роботи.