Науково-педагогічні працівники факультету дошкільної та спеціальної освіти взяли участь у Засіданні школи професійного зростання молодих викладачів

14.09.2023 року науково-педагогічні працівники факультету дошкільної та спеціальної освіти взяли участь у Засіданні школи професійного зростання молодих викладачів  в режимі онлайн.

Відповідно до плану засідання координатор ШПЗМВ Стеценко Надія  Миколаївна розповіла про мету та завдання школи професійного зростання молодого викладача на 2023-2024 н. р.

Жмуд Оксана Василівна, к.п.н, доцент кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій, заступник голови профкому УДПУ розповіла слухачам про Візію майбутнього освіти і науки України. Функції та стратегічні пріоритети МОН.

Парошуков Сергій Васильович, старший викладач кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій, директор центру дистанційного навчання УДПУ доповів про Особливості організації освітньої діяльності викладачів та студентів в оновленій версії системи Moodle.

Дякуємо організаторам засідання школи професійного зростання молодих викладачів за можливість підвищити свій науковий та професійний рівень!