Практична підготовка

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ІІ КУРСУ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

Педагогічна практика є важливим етапом у системі фахової підготовки, першою ланкою професійного становлення майбутніх вихователів. У цей період закладаються основи майбутньої професійної діяльності, відбувається оволодіння педагогічною майстерністю, формуються професійні якості особистості педагога, зміцнюється інтерес до майбутньої професії.

26 лютого 2024 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти за допомогою платформи Google Meet відбулася настановча конференція з проходження виробничої педагогічної практики в закладах дошкільної освіти здобувачів ОС «Бакалавр» спеціальності 012 Дошкільна освіта, ОПП «Дошкільна освіта».

Зі словами-настановами до студентів звернулися  керівники практики Л.П. Карнаух, Н.П. Кравчук, О.О. Авраменко, які ознайомили здобувачів вищої освіти з програмою й завданнями виробничої педагогічної практики, обговорили форми, методи контролю та критерії оцінювання практичних умінь і навичок студентів, ознайомили з вимогами щодо забезпечення безпеки життєдіяльності в умовах надзвичайних ситуацій на базах проходження практики. Студенти отримали інструктивні матеріали, в яких визначено особливості ведення робочої документації та процедуру майбутнього захисту результатів практики.

Бажаємо студентам успішної практики, наснаги, професійно-особистісного розвитку в роботі з дошкільниками!