Практична підготовка

Настановча конференція з виробничої педагогічної практики для здобувачів ІІІ курсу 311, 314 груп заочної форми

Настановча конференція з виробничої педагогічної практики для здобувачів ІІІ курсу 311, 313 груп заочної форми навчання факультету дошкільної та спеціальної освіти

6 лютого 2024 року на кафедрі дошкільної освіти для здобувачів ІІІ курсу 311, 313 груп заочної форми навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 012 Дошкільна освіта було проведено настановчу конференцію з виробничої педагогічної практики.

Доцент кафедри дошкільної освіти Залізняк А. М. та доцент цієї ж кафедри Скрипник Н.І. ознайомили здобувачів вищої освіти із термінами, метою та особливостями проходження виробничої педагогічної практики в дошкільних групах. Також студенти отримали інструктивні матеріали, в яких чітко визначено завдання, обов’язки студента практиканта, зміст даного виду практики, форми, методи контролю та критерії оцінювання практичних умінь і навичок студентів під час проходження виробничої педагогічної практики. Також керівник практики ознайомила студентів з вимогами щодо оформлення звітної документації, яку їм потрібно буде надати наприкінці вищезазначеної практики.

Бажаємо студентам 311 групи заочної форми навчання факультету дошкільної та спеціальної освіти належним чином виконати програму практики, метою якої є забезпечення максимально продуктивної та цілісної підготовки студентів.