Практична підготовка

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ЛОГОПЕДИЧНОЇ ПРАКТИКИ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ З ІНКЛЮЗИВНИМ НАВЧАННЯМ

Виробнича логопедична практика в закладах освіти з інклюзивним навчанням – посідає провідне місце у системі професійної підготовки майбутніх вчителів-логопедів. Вона виступає складовою частиною освітнього процесу, забезпечує поєднання теоретичної підготовки майбутніх фахівців з практичною роботою в різних типах закладів освіти, сприяє формуванню творчого ставлення до професії логопеда, збагачує теоретичну підготовку здобувачів вищої освіти, забезпечує формування професійних компетентностей для роботи з дітьми з порушеннями мовлення в умовах спеціальної та інклюзивної освіти.

Так, 26 лютого 2024 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти за допомогою платформи Google Meet відбулася настановча конференція з проходження виробничої логопедичної практики в закладах освіти з інклюзивним навчанням здобувачів ОС «Магістр» спеціальності 016 Спеціальна освіта, ОПП «Спеціальна освіта».

Керівник практики, Марина БЕВЗЮК, ознайомила здобувачів освіти зі змістом та особливостями проходження практики, критеріями оцінювання практики та звітною документацією, поділилась корисними посиланнями на Інтернет-ресурси для використання в подальшій роботі з дітьми.