Практична підготовка

Настановча конференція з навчальної педагогічної практики для здобувачів освіти 111 групи спеціальності 012 Дошкільна освіта денної форми навчання

20 лютого 2024 р. відбулася настановча конференція з навчальної педагогічної практики для здобувачів вищої освіти 1 курсу (111 групи) денної форми навчання факультету дошкільної та спеціальної освіти, які навчаються за спеціальністю 012 Дошкільна освіта ОС «Бакалавр». На конференції були присутні: заступник декана з педагогічної практики по факультету  к.п.н., доц. Дука Т.М., керівники педагогічної практики Кривда В.С. та Найдюк І.С.

Під час заходу здобувачів вищої освіти ознайомили з програмою та завданнями педагогічної практики, обговорили організаційні питання щодо проходження педагогічної практики, ознайомили з вимогами щодо забезпечення безпеки життєдіяльності в умовах надзвичайних ситуацій (у т. ч. щодо порядку дій під час оголошення сигналу «Повітряна тривога») на базах проходження практики.

Бажаємо нашим студентам успішного проходження практики!