Настановча конференція щодо організації виробничої педагогічної практики зі студентами 502з, 502аз груп заочної форми навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта освітньо-професійної програми: Дошкільна освіта. Початкова освіта.

6 квітня 2023 року відбулася настановча конференція щодо організації виробничої педагогічної практики зі студентами 502з, 502аз груп заочної форми навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта освітньо-професійної програми: Дошкільна освіта. Початкова освіта.

В ході зустрічі, керівник практики по факультету Дука Т. М. представила студентам групових керівників практики, повідомила терміни проходження та бази практики, ознайомила з метою та програмою виробничої практики.

Особливо було наголошено на врахуванні форми організації освітнього процесу в закладах освіти у нинішніх реаліях та на необхідності дотримання правил безпечної поведінки, зокрема під час сигналу «Тривога».

Групові керівники практики Кравчук Н.П. та Рябошапка О.В., висвітлили завдання практики, охарактеризували вимоги до оформлення робочої та звітної документації; наголосили на особливостях проведення процедури захисту практики.

Усі керівники практики висловили свої рекомендації щодо ефективного проходження практики здобувачами вищої освіти в умовах воєнного стану в дистанційному та змішаному форматі.

Рябошапка О.В. надала методичні рекомендації щодо проведення уроків та наголосила на необхідності дотримання вимог Державного стандарту початкової освіти та Концепції «Нова українська школа».

Кравчук Н.П. пригадала педагогічні вимоги до використання наочності та зауважила, що при виборі наочних засобів навчання потрібно враховувати успішність реалізації дидактичних завдань та вікові особливості дітей молодшого шкільного віку.

Зичимо нашим здобувачам-практикантам успішного проходження практики та реалізації усіх поставлених завдань!