МІЖНАРОДНЕ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ (ВЕБІНАР) НА ТЕМУ: «ТРАНСФЕР ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ В КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА УКРАЇНІ»

Викладач кафедри психології та педагогіки розвитку дитини  Журавко Т. В. з 18 по 25 вересня 2023 року  пройшла міжнародне підвищення кваліфікації, що організовувалось на базі Науково-дослідного Інституту Люблінського науково-технологічного парку та  IESF – Міжнародної фундації науковців та освітян з проблеми  «ТРАНСФЕР ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ В КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА УКРАЇНІ».
            Викладач мала змогу опрацювати навчальні он-лайн-матеріали за тематикою вебінару, розширити знання із запровадження он-лайн платформ та набути компетентностей, які допоможуть побудувати власну траєкторію роботи зі здобувачами вищої освіти.