Малишева Дар’я Романівна

 

Малишева Дар’я Романівна – викладач-стажист

У 2017 році закінчила Комунальний вищий навчальний заклад «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка» і здобула фах вчитель з дошкільного виховання, вихователь логопедичних груп (освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст»).

У 2019 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини і здобула фах дефектолог. Вихователь-логопед. Асистент вчителя в закладах дошкільної, загалної середньої освіти з інклюзивним та інтегрованим навчанням. Спеціальний психолог. Інструктор з адаптативного фізичного виховання (освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр»).

У 2020 році закінчила Комунальний вищий навчальний заклад «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка» і здобула фах вчитель з початкової світи (освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр»).

У 2020 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини і здобула фах логопед. Вчитель-реабілітолог. Гувернер-дефектолог. Організатор спеціальної та інклюзивної освіти. Фахівець інклюзивно-ресурсного центру (освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр»).

У 2021 році вступила до аспірантури в Миколаївський національний університет ім.В.О.Сухомлинського.

 

Професійна кар’єра

Із 2020 – вчитель-логопед у дошкільному навчальному закладі № 25 м.Умань.

Із 2021 – дефектолог у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 ім.О.С.Пушкіна.

Із 2021 – вчитель-логопед у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 ім.О.С.Пушкіна.

Із 2021 – дефектолог у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4.