Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

Маленькі художники. Центр розвитку дітей «Дивосвіт»

З року в рік у другу неділю жовтня кожен з жителів нашої держави України має можливість відсвяткувати чудове свято людей творчої професії – День художника.

У Центрі розвитку дітей «Дивосвіт» пройшов тиждень «Ми юні художники». Вихователі знайомили дітей з видатними художниками України, збагачували вихованців духовно, виховували патріотичні почуття, любов до рідного краю. Також на заняттях діти малювали, використовуючи нетрадиційні техніки. Малюючи, дитина виражає власний емоційний стан, своє ставлення до навколишнього світу.

Наші вихованці обожнюють малювати крейдою, олівцями, фарбами, створюючи власні шедеври. Адже саме в дошкільному віці розкриваються майбутні таланти.

Образотворча діяльність формує у дітей відчуття ритму, гармонії, позитивні моральні якості, забезпечує розвиток творчості, всебічний розквіт особистості та сприйняття прекрасного.