Квіти, мантії та дипломи: на факультеті відбувся випуск магістрів!

15.02.2024 року відбувся урочистий захід з нагоди випуску магістрів денної та заочної форм навчання факультету дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Ми випустили найкращих фахівців своєї справи за спеціальністю 012 «Дошкільна освіта» та 016 «Спеціальна освіта».

Із найщирішими вітаннями до магістрів звернулася кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти, декан факультету дошкільної та спеціальної освіти – Попиченко Світлана Сергіївна.

Також слова привітань випускникам висловила кандидат педагогічних наук, заслужена майстриня народної творчості України – Олена Василівна Поліщук.

Гарного святкового настрою додали виступи студентського гурту та вокалістів.

Привітати випускників прийшли і маленькі відвідувачі Регіонального Центру розвитку дитини “Дивосвіт”.

Гарні та трепетні слова привітань висловила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини – Кравчук Неля Павлівна.

За спиною залишилися сесії, практики, захисти кваліфікаційних робіт. Одною стрімкою миттю промайнули щасливі студентські роки. І сьогодні трепет душі, від довгого чекання, гордість від усвідомлення власної сили й отриманих знань.

Ми вітаємо Вас випускники!

Нехай за порогом рідного факультету та  улюбленого університету, для Вас розкриється нове і щасливе життя.

Бажаємо, щоб Ви досягли всього, про що мрієте сьогодні.

Застосовуйте на практиці, ті знання, яким навчилися.

Працюйте та отримуйте від цього задоволення.

Успіхів Вам!