Курси підвищення кваліфікації в Центральному інституті післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України

З 22.01.2024 року по 26.01.2024 року викладачі кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Карнаух Л. П., Авраменко О. О., Рябошапка О. В., Кравчук Н. П. розпочали 1 етап курсів підвищення кваліфікації в Центральному інституті післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Цікавими темами занять були: Методологія розвитку національної освіти, Міжнародне гуманітарне право: поняття, принципи та ефективність дії, Реалізація середовищного підходу в професійній підготовці фахівців у закладах освіти, Особливості педагогічної взаємодії з різними категоріями здобувачів освіти, Професійний розвиток педагога в умовах інноваційного освітнього середовища, Основи практичної роботи у віртуальному освітньому середовищі, Психологічні особливості розвитку мотивації інноваційної діяльності в освіті, Чинники професійного розвитку педагогів в освітньому середовищі НАПН України та Університету менеджменту освіти, Саморозвиток та самовдосконалення  науково-педагогічного працівника закладу вищої освіти, Компаративістика  вищої школи у світовому освітньо-науковому просторі, Цифрова адженда – 2024: освітній аспект.

Дякуємо організаторам та викладачам Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України за 1 етап курсів підвищення кваліфікації. Щира подяка куратору-тьютору Ілляховій Марині.

Далі буде….