Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

Козацькому роду нема переводу

У Центрі розвитку дітей «Дивосвіт» завжди шанують звичаї. Вихователі прагнуть, щоб культура та традиції українського народу стали невід’ємною частиною душі кожного вихованця, тим зернятком, з якого зростає особистість.

І тому у нашому закладі було проведено ряд занять під гаслом «Козацькому роду нема переводу». Діти дізналися про козаків,  співали козацькі пісні, грали в цікаві ігри. У читальному залі гуртожитку №2 була організована виставка літератури про козаків, на яку із великим задоволенням завітали вихованці. Діти збагатились національно-патріотичним духом.

Хочеться, щоб таких днів було побільше, щоб посмішки ніколи не зникали з дитячих вуст, щоб малюки росли здоровими, сильними духом, щоб цінували братство і згоду, бо ми є нащадки козацького роду!