Консультація щодо захисту магістерських робіт для здобувачів вищої освіти ОС “магістр” Спеціальності 016. Спеціальна освіта

8  листопада 2023 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти була проведена консультація для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Магістр» денної та заочної форм навчання, спеціальності: 016 Спеціальна освіта,  щодо організації та проведення випускної атестації у режимі Video Conferencing за допомогою платформи Google Meet.

З вітальним словом виступила Голова ЕК – Цимбал-Слатвінська Світлана Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, яка представила членів ЕК та наголосила на необхідності та особливостях проведення попередніх та основних захистів магістерських робіт, ознайомила студентів з графіками захистів на денній та заочній формах навчання. Також Світлана Володимирівна звернула увагу присутніх щодо правильності оформлення магістерської роботи, виступу, рефератів та презентації до захисту.

Секретар ЕК Черніченко Людмила Анатоліївна, доктор філософії, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти ознайомила здобувачів вищої освіти з інструктивними матеріалами, щодо організації проведення захистів магістерських робіт у дистанційному режимі та правилами поведінки під час оголошенні сигналу “Повітряна тривога”.