Консультація для магістрів-практикантів 514 групи заочної форми навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта з керівником практики від кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

17.04.2023 року керівником практики від кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Малишевською І. А. було проведено онлайн-консультацію для магістрів-практикантів 514 групи заочної форми навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта.

Ірина Анатоліївна проконсультувала практикантів щодо організації та планування освітнього процесу у закладі освіти (інклюзивно-ресурсному центрі), щодо аналізу динаміки індивідуального розвитку дітей з особливими освітніми потребами, зокрема з порушеннями мовлення. Керівник запропонувала науково-методичну літературу з питань організаційно-методичних засад діяльності інклюзивно-ресурсних центрів та використання інноваційних технологій в діяльності інклюзивно-ресурсних центрів.

У ході співбесіди керівник затвердила індивідуальні плани роботи практикантів та перевірила їх виконання, проконтролювала ведення звітної документації, та надала методичні рекомендації щодо розробок корекційно-розвиткових занять з дітьми з порушеннями мовлення.

Модератор зустрічі – Ірина Малишевська доктор педагогічних наук, професор, керівник практики від кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.