ІСПИТ З ОСВІТНЬОГО КОМПОНЕНТУ «ВСТУП ДО СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ДОШКІЛЬНА ОСВІТА»

16 січня 2024 року відбувся іспит у здобувачів вищої освіти 111 групи спеціальності 012 Дошкільна освіта з освітнього компоненту «Вступ до спеціальності «Дошкільна освіта» (екзаменатор – канд. пед. наук, доцент Ольга Мельникова).

Так, з метою реалізації принципів академічної доброчесності (відкритості, прозорості, об’єктивності, чесності, справедливості тощо), забезпечення захисту прав та інтересів здобувачів вищої освіти, а також надання якісних освітніх послуг, на факультеті вже традиційною стала практика залучення до проведення іспитів зовнішніх стейкхолдерів (професіоналів-практиків, представників роботодавців) та студентського самоврядування. Зокрема, на екзамені був присутній член студентського самоврядування, голова студентського наукового товариства факультету Олександр Ревук.

Під час іспиту студенти продемонстрували володіння фаховими компетентностями: здатність працювати з джерелами навчальної та наукової інформації; здатність добирати доцільні технології, методи, засоби, форми навчання, відповідно до особливостей особистості дитини.

Сподіваємось, що отримані знання та вміння здобувачі успішно застосовуватимуть під час проходження педагогічної практики.