ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ «ФІЗКУЛЬТУРНО ОЗДОРОВЧА РОБОТА В ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ»

7 листопада 2023 року відбулася гостьова лекція на тему: «Фізкультурно оздоровча робота в закладі дошкільної освіти» для здобувачів освіти спеціальності «Дошкільна освіта», 3 курсу, Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т. Г. Шевченка. Цей вид діяльності сприяє налагодженню співробітництва між закладами та комунікації науковців.

Гостьову лекцію провела Залізняк Алла Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Лектор повністю розкрила зміст кожного питання теми, а мультимедійна презентація посилила зрозумілість, логічність і повноту викладення матеріалу лекції, що сприяло формуванню необхідних фахових компетентностей для майбутньої професійної діяльності за обраною спеціальністю.

Під час лекції окреслено методику проведення фізкультурно оздоровчих заходів в режимі дня закладу дошкільної освіти. Високий професіоналізм, педагогічна майстерність, компетентність, активність лектора викликали позитивні враження та зацікавленість присутніх.

Було цікаво, емоційно, пізнавально й корисно!