Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

Екскурсія вихованців з Центру розвитку дітей «Дивосвіт» до мальовничої Софіївки

Український шедевр садово-паркового мистецтва – парк Софіївка – безумовно одне з кращих місць для осіннього відпочинку. Гуляти ним – завжди задоволення, а вже коли він одягається в «золотий наряд» – неперевершено.

Вихованці з Центру розвитку дітей «Дивосвіт» разом із вихователями відвідали парк Софіївка. Вони ще раз переконалися, якою прекрасною і неповторною є наша Батьківщина-Україна. Чудовий парк, гарна природа, незабутні враження.

Осінь – приголомшливий час для прогулянок, насолоди різнобарвним пейзажем. Дерева милують відтінками: бордовим, помаранчевим, жовтим. Чудові переливи яскравих кольорів роблять парк, немов однією суцільною фотозоною, посипаною барвистим листям.

Діти милувалися всіма відтінками червоної та зеленої палітри, робили фото у неймовірній красі та отримали багато позитиву та чудових емоцій від прогулянки парком.