Екскурсія до планетарію Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

3 квітня студенти 1-го курсу (11, 111 групи) та 2-го курсу (211групи) факультету дошкільної та спеціальної освіти разом з кураторами навчальних груп  (кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри дошкільної освіти Залізняк А.М. та доктором педагогічних наук, професором Гаврилюк С.М.) здійснили екскурсію до планетарію Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Працівник планетарію Підгорний Олександр Васильович ознайомив учасників з таємницями космосу. Студенти з інтересом слухали змістовну інформацію про будову Сонячної системи та зародження зірок та мали змогу подивитися  на зоряну картину неба в динаміці.

Учасники екскурсії  отримали велике задоволення, позитивні емоції та незабутні враження,  наснагу до  пізнавання нового та незвіданого.