Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

«Дружба – найцінніший скарб». Центр розвитку дітей «Дивосвіт»

Друг – це той, хто знає мелодію твого серця, і може її наспівати, коли ти забудеш слова.

Дитині дошкільного віку необхідне спілкування з однолітками – і з цим фактом не посперечаєшся. Вихователі Центру розвитку дітей «Дивосвіт» прагнуть виховувати у дітей з раннього віку доброзичливість у ставленні до оточуючих, товариськість у спілкуванні з однолітками, бажання дружити.

Тому 26 жовтня вихователь Кислинська І.Ф. провела заняття «Дружба – найцінніший скарб». Вихователь розповіла дітям про дружбу, про те, що дружити – означає допомагати один одному. Дружба – це взаєморозуміння і безкорисливість, щирість і довіра. Друг ніколи не залишить у біді та завжди прийде на допомогу. Виховувала у дітей доброзичливість, товариськість, турботливе ставлення до товариша.

Вихованці зробили листівки для друзів, щоб нагадати їм, які вони важливі у житті. А також з дітками розібрали терапевтичну повчальну казку «Серце, яке вміє слухати».

Підводячи підсумок заняття, діти зрозуміли, що дружба – невід’ємна частина життя кожного та подарили один одному листівки.