ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ – ЗАВЖДИ ВАЖЛИВА ПОДІЯ

15 листопада факультет дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини гостинно відчинив двері для потенційних абітурієнтів, їхніх батьків та всіх зацікавлених в отриманні гідної освіти.

День відкритих дверей – це не лише цікава подія, а й важливий крок до прийняття відповідального рішення, від якого залежатиме професійне майбутнє молоді.

Такий захід проводиться з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів із життям факультету, напрямами підготовки та спеціальностями.

Гості  отримали  можливість поспілкуватися з представниками факультету, відвідати навчальні лабораторії, лекційні аудиторії, а також отримати позитивний заряд від святкового концерту презентованого  енергійними, талановитими, веселими, креативними студентами факультету дошкільної та спеціальної освіти.

Сподіваємося, що це не остання наша зустріч і в новому навчальному  році ми вже будемо вітати вас як студентів факультету дошкільної та спеціальної освіти.

Ласкаво просимо до нашого навчального закладу!