Cемінар «Особливості освіти дітей раннього та дошкільного віку за змішаною та дистанційними формами. Інноваційна онлайн-платформа з щоденним плануванням “Mr. Leader days” (2-6 років)»

Викладачі факультету дошкільної та спеціальної освіти долучилися до семінару «Особливості освіти дітей раннього та дошкільного віку за змішаною та дистанційними формами. Інноваційна онлайн-платформа з щоденним плануванням “Mr. Leader days” (2-6 років)», організованого державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти 19 липня 2023 року в онлайновому режимі. Організаторами семінару були Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти».

Щиро дякуємо всім організаторам семінару. Бажаємо всім успіхів, оптимізму, добра, миру і дочекатися світлого дня Перемоги!