«Актуальні проблеми корекційної педагогіки»
Нещодавно кафедрою корекційної педагогіки та психології було проведено регіональний науково-практичний семінар «Актуальні проблеми корекційної освіти», присвячений проблемам розвитку дітей з особливими потребами в Україні. Сьогодні це питання набуває особливої актуальності. Саме тому науковці, викладачі та студенти нашого університету, Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Тараса Шевченка, вчителі міста у своїх дослідженнях пропонують ефективні методики забезпечення успішного навчання та виховання дітей цієї категорії.
Зокрема, доцент кафедри корекційної педагогіки та психології Ірина Малишевська виокремила коло проблем, подолання яких допоможе досягнути ефективних результатів у вихованні дітей з особливими потребами.
Науково-практичний семінар є гарним початком у розвитку інклюзивної освіти у нашому регіоні.