СТУДЕНКА УДПУ – УЧАСНИЦЯ ПЕРШОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ МОЛОДІЖНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА ПРАЦІВНИЦЬ

Уманський міський молодіжний проект «Академія молодіжного лідера» визнаний одним із найкращих на Всеукраїнському форумі молодіжних працівників та працівниць.

Студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини уже чотири роки є найактивнішими учасниками Академії, тому це наша спільна перемога!!!

Організаторами Всеукраїнського форуму, спрямованого на інтелектуальне самовдосконалення молоді, виступило Міністерство молоді та спорту, Програма розвитку ООН в Україні, Державний інститут сімейної та молодіжної політики.

Студентка факультету дошкільної та спеціальної освіти Катерина Нестерова у складі делегації від міста ознайомилася з особливостями реалізації навчальної програми «Молодіжний працівник», стандартами молодіжної політики в Україні тощо.