СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ НА ТЕМУ: “ЗАСТОСУВАННЯ ПРИРОДНИХ МАТЕРІАЛІВ ТА ВИРОБІВ З НИХ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДІТЕЙ МОВЛЕННЄВОГО ПРАКСИСУ ТА ДРІБНОЇ МОТОРИКИ”

Кафедрою спеціальної освіти було організовано і проведено семінар-практикум на тему: “Застосування природних матеріалів та виробів з них для розвитку дітей мовленнєвого
праксису та дрібної моторики”.

У роботі семінару взяли участь викладачі та студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти, логопеди дошкільних навчальних закладів міста Умань.

Учасники семінару розглядали питання використання природних матеріалів у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами, умови та специфіка розвитку мовленнєвого праксису
та дрібної моторики за умови використання природніх матеріалів.
Своєрідною родзинкою семінару було проведення майстер-класів по використанню природних матеріалів.