День у Дивосвіті
День у Дивосвіті
В рамках тижня факультету дошкільної та спеціальної освіти 30.03.2107 року на базі Центру розвитку дитини «Дивосвіт» пройшли ряд заходів з залученням дітей, студентів та викладачів.
Керівник центру, Вознюк Наталя Дмитрівна провела з дітьми інтерактивні форми роботи з елементами інноваційних технологій.
Батьки та гості мали змогу побачити форми роботи з вихованцями центру.
Приємним моментом для дітей була лялькова вистава «Великодня казочка» в якій прийняли участь студенти 23 групи факультету дошкільної та спеціальної освіти Ірина Юраш та Тетяна Долінська.
По завершенню викладач Бегас Людмила Дмитрівна надала консультації батькам вихованців з теми: «Застосування логопедичної роботи з дітьми із дислалією».
Центр розвитку дитини планує і в подальшому організовувати такі заходи, які дають можливість побачити результативність роботи Центру розвитку дітей.