СПІВПРАЦЮЄМО, СПІЛКУЄМОСЬ, ДІЛИМОСЬ ДОСВІДОМ

8 квітня у дитячому навчальному закладі № 23 міста Сміли доцентом кафедри теорії та методик дошкільної освіти Оленою Поліщук було проведено семінар-практикум «Особливості використання зразків декоративного мистецтва Черкащини в освітньо-виховному процесі дітей 5–10 років».

foto_110

foto_29

З метою профорієнтації для завідуючих дитячих навчальних закладів Смілянського району проведено роз’яснювально-агітаційну роботу щодо напрямів підготовки фахівців із корекційної освіти.

foto_39