Обговорення умов професійної співпраці науковців та фахівців ІРЦ

09.02.2024 року на базі науково-дослідної лабораторії інклюзивної педагогіки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася зустріч директора Наталії ЛУЖАНСЬКОЇ та фахівців (консультантів) КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Кодимської міської ради Одеської ради із доктором педагогічних наук, професором, керівником науково-дослідної лабораторії – Іриною МАЛИШЕВСЬКОЮ Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Обговорили умови професійної співпраці: організація спільного проведення та використання результатів науково-дослідних робіт і наукових досліджень; реалізація в освітньому процесі інноваційних технологій, нових методів та засобів навчання, що сприяють ефективній підготовці майбутніх фахівців спеціальної та інклюзивної освіти; обговорення освітніх програм здобувачів вищої освіти; організація та проведення спільних науково-методичних заходів з метою розв’язання проблеми реалізації інклюзивної практики та пошуку оптимальних рішень та впровадження нових підходів до освіти дітей з особливими освітніми потребами в умовах воєнного стану в Україні.

Модератор – Ірина Малишевська, доктор педагогічних наук, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, керівник науково-дослідної лабораторії інклюзивної педагогіки УДПУ імені Павла Тичини.