Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

ЯК МАЛЕЧА З ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ ДІТЕЙ «ДИВОСВІТ» ВІДЗНАЧАЛА ДЕНЬ СНУ

Ось так сьогодні у Центрі розвитку дітей «Дивосвіт» вихованці прожили ще один надзвичайно цікавий тематичний день присвячений Всесвітньому дню сну. Дякуючи вихователям Вознюк Н.Д. та Кислинській І.Ф. малюки пригадали матусині і бабусині колискові для хлопчиків і дівчаток, повкладали спати улюблених звірят і ляльок, а потім і самі вирішили відпочити. А ще діти відкрили для себе користь сну і відпочинку для здоров’я малечі і дорослих, малювали подушечки і перинки, місяць і зорі, щоб всім снилися солодкі кольорові сни. Скільки цікавого, корисного довідалися дітки про його величність Сон.

Адже сон і, справді, є дуже важливим для повноцінного життя всіх нас, і ним не можна нехтувати. Тож нехай нам сняться чарівні, солодкі, казкові сни.