Булінг та як йому запобігти

08 лютого 2024 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбувся тренінг «Булінг та як йому запобігти». Тренінг був організований професором кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Іриною Малишевською для здобувачів вищої освіти ОС «Магістр».

Метою заходу було підвищення усвідомленості здобувачів освіти проблеми булінгу та методів його запобігання.

У ході тренінгу було розглянуто наступні питання:

1. Розуміння булінгу.
  2. Виявлення ознак булінгу.
  3. Запобігання булінгу.
  4. Підтримка жертв булінгу.

У ході конструктивної дискусії: розглядали природу булінгу та його різновиди; навчилися розпізнавати ситуації булінгу та відповідно реагувати на них; ознайомилися зі стратегіями та методами запобігання булінгу у різних сферах життя; обговорили способи підтримки та допомоги студентам, які стали жертвами булінгу.

Іриною Малишевською було наголошено, що ці знання та навички допоможуть створити безпечне освітнє середовище для усіх членів університетської спільноти.

Модератор заходу – Ірина Малишевська, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, факультету дошкільної та спеціальної освіти.