Виховна година «Стратегії вирішення конфлікту»

28 березня 2024 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбулася виховна година на тему «Стратегії вирішення конфлікту». Цей захід був організований професором кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Іриною Малишевською з метою поглиблення знань та навичок здобувачів освіти у вирішенні конфліктних ситуацій.

Виховна година передбачала розв’язання наступних питань:

1. Розуміння природи конфлікту.
  2. Ефективна комунікація для запобігання конфлікту.
  3. Розвиток емпатії.
  4. Стратегії вирішення конфлікту.

У ході конструктивної бесіди розглянули п’ять важливих стратегій вирішення конфлікту. Дізналися, які чинники сприяють виникненню конфліктів та як їх розпізнати. Навчилися використовувати засоби спілкування для запобігання конфліктам та розробки спільних рішень. Поглибили здатність поставити себе на місце іншої сторони та зрозуміти її почуття. Ознайомилися з різними методами розв’язання конфліктів та знаходження компромісів.

Ірина Малишевська наголосила, що ці знання та навички є надзвичайно важливими для особистого та професійного розвитку.

Модератор заходу – Ірина Малишевська, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, факультету дошкільної та спеціальної освіти.