Бінарна лекція (лекція-дует) з навчальної дисципліни «Методика керівництва образотворчою діяльністю дітей»

23.02.24 відбулася бінарна лекція (лекція-дует) з навчальної дисципліни «Методика керівництва образотворчою діяльністю дітей» на тему: «Види, форми та жанри образотворчого мистецтва» для здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» спеціальності 012 Дошкільна освіта 21, 211 груп, яку провели доц.Скрипник Н.І., викл.Гарбар С.В., де моделювалися ситуації обговорення теоретичних і практичних питань з проблем образотворчого мистецтва.

Бінарна лекція є продовженням і розвитком проблемного викладу матеріалу в діалозі двох викладачів. Перевагами такої лекції є актуалізація наявних у студентів знань, необхідних для розуміння діалогу та участі в ньому; створюється проблемна ситуація; наявність двох джерел змушує порівнювати різні точки зору, робити вибір, приєднуватися до тієї чи іншої з них, формувати свою; виробляється наочне уявлення про культуру дискусії, способи ведення діалогу спільного пошуку і прийняття рішень. У такому випадку рівень уваги аудиторії значно підвищується, мислення активізується.

Проведена лекція викликала активне обговорення та значний інтерес у студентській аудиторії.