На факультеті дошкільної та спеціальної освіти 22-23 лютого проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей 012 Дошкільна освіта. До участі в Олімпіаді були запрошені здобувачі 2 та 3 курсів, зокрема: 12 кращих студентів.

Головою організаційного комітету була обрана декан факультету доц. Попиченко Світлана Сергіївна, Оцінювали роботи учасників члени кафедри дошкільної освіти та кафедри психології і педагогіки розвитку дитини.

Студенти виявили ґрунтовні знання з педагогічних дисциплін і зацікавленість такою формою роботи. А переможцями стали: Ляшенко Анастасія Миколаївна (211 гр.) та Майданюк Світлана Олександрівна (311 гр.)

Вітаємо переможців та бажаємо нових звершень!