Практична підготовка

Консультативна конференція з виробничої педагогічної практики здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» спеціальності 012 Дошкільна освіта 3 курсу 312з, 313з, 331з груп заочної форми навчання

23.02.24 відбулася консультативна конференція з виробничої педагогічної практики здобувачів вищої освіти 3 курсу 312з, 313з, 331з груп заочної форми навчання в ході якої методисти (Скрипник Н.І., Гарбар С.В.) визначили основні аспекти практичної діяльності студентів-практикантів.

Зокрема, обговорено 1 тиждень проходження практики в процесі якого практиканти ознайомилися із базою практики, групою вихованців та визначилися із завданнями  та формами подальшої роботи. Під час зустрічі обговорено  проблеми та нагальні питання із якими зіткнулися здобувачі-практиканти під час 1 тижня практики. Означені проблеми були обговорені та визначені шляхи їх усунення. Керівники практики дали відповіді, рекомендації та поділилися корисними посиланнями на Інтернет-ресурси для використання в подальшій роботі з дітьми.

Бажаємо успіхів!