Практична підготовка

Настановча конференція щодо проходження виробничої педагогічної практики в ЗЗСО

9 лютого 2024 року відбулася настановча конференція щодо проходження здобувачами вищої освіти 314, 314з та 324з групами ОС «бакалавр» спеціальності 016 Спеціальна освіта виробничої педагогічної практики в закладах загальної середньої освіти. Згідно з наказом здобувачі вищої освіти будуть проходити практику  в Уманській початковій школі №1, Уманській початковій школі №3 та за місцем проживання.

Керівник практики – доктор філософії, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Черніченко Л.А., ознайомила здобувачів вищої освіти з  термінами та строками всіх етапів практики, метою та завданнями, а також з правильним оформленням документації практики.  Також було наголошено на дотриманні правил  безпеки життєдіяльності, обговорили організаційні питання щодо проходження педагогічної практики.

На завершення Людмила Анатоліївна побажала здобувачам вищої освіти успішного проходження практики, творчості, успіху та мирного неба!