Година спілкування “Мова мого народу”

А Вкраїни ж мова – мов те сонце дзвінкотюче,

Мов те золото блискуче, вся і давність,

і обнова – українська мова.

Павло Тичина

21 лютого 2024 року студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти відзначили Міжнародний День рідної мови, який був проголошений Генеральною конференцією ЮНЕСКО 17 листопада 1999 року.

“Мови – це важливо!” – цей вислів обрано ЮНЕСКО гаслом Міжнародного дня рідної мови.

Здобувачі вищої освіти 311 групи (куратор – доктор педагогічних наук, професор Світлана Гаврилюк) традиційно долучилися до святкування Міжнародного дня рідної мови.

Студенти проникливо декламували вірші відомих поетів і письменників про українську мову: “Любіть Україну” В. Сосюра, “О слова рідне” О. Олесь, “Любіть красу своєї мови” Т. Масенко, “Буду я навчатись мови золотої” А. Малишко, “Слово”  Павло Тичина.

Також студенти розповідали гуморески, пригадували прислів’я, приказки про мову, із задоволенням брали участь у квестах, вікторинах та творчих конкурсах.

Українська мова допомагає зберігати та передавати культурну спадщину народу, формує почуття національної самосвідомості та сприяє розвитку творчого потенціалу особистості.

Здобувачі вищої освіти  вкотре переконались, що саме українська мова є різнобарвною, мелодійною та неповторною.

З Міжнародним днем рідної мови! Шануйте і любіть свою рідну мову!