ДЕНЬ ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

16 лютого в Україні відзначають День єднання – свято, яке було запроваджено у 2022 році «з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість».

На факультеті дошкільної та спеціальної освіті відбувся виховний захід для студентів на тему “День єднання українського народу” за участі заступника декана з виховної роботи Трофаїла Н.Д. та голови студентського самоврядування Майданюк С.

ФДСО вітає всіх із Днем єднання 2024!

Щиро бажаємо вам невичерпного життєвого оптимізму, впевненості й душевної гармонії. Нехай Божа ласка, любов та взаєморозуміння оселяться в кожному серці. Сьогодні, як ніколи, важливо об’єднуватися, адже в кожного з нас спільна мета – перемога над ворогом і мир.

Нехай Україна процвітає в єднанні, яке буде світлом на шляху до щасливого та спокійного майбутнього.

Слава Україні! Героям Слава!