Академічна доброчесність: практичний вимір

12 лютого для студентів факультету дошкільної та спеціальної освіти було проведено виховну годину “Академічна доброчесність: практичний вимір”.

Метою заходу було: продовжувати знайомити студентів із поняттям «академічна доброчесність», визначити основні принципи її дотримання та порушення, розробити правила доброчесної поведінки для студентів університету; розвивати навички умілого користування інтернетом, аналізувати та використовувати готову інформацію відповідно до норм академічної доброчесності; аналізувати результати онлайн опитувань; виховувати повагу до чужої діяльності, інтелектуальної праці.

На завершення виховної години, студенти виготовили плакати до теми “Академічна доброчесність”. Дякуємо нашим студентам за активність, творчість.