Практична підготовка

Відбулася настановча конференція з виробничої педагогічної практики (діагностично – корекійної) 334з групи ОС «Бакалавр» спеціальності 016 Спеціальна освіта

10 лютого 2024 року відбулася настановча конференція щодо проходження здобувачами вищої освіти 334з групи ОС «бакалавр» спеціальності 016 Спеціальна освіта виробничої педагогічної практики (діагностично – корекійної).

Керівник практики – викладач-стажист кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Цибулько А. О. ознайомила здобувачів вищої освіти з метою та завданнями практики, а також з правилами оформлення звітної документації.
          Також було наголошено на дотриманні правил безпеки життєдіяльності.

Бажаємо студентам вдалого проходження практики, закріплення теоретичних знань на набуття цікавого практичного досвіду!