Практична підготовка

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ІV КУРСУ 433 ГРУПИ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

Педагогічна практика є важливим етапом у системі фахової підготовки, професійного становлення майбутніх вихователів дітей дошкільного віку, оволодіння ними педагогічною майстерністю.

7 лютого 2024 року відбулась настановча онлайн конференція з виробничої педагогічної практики для здобувачів ІV курсу 433 групи заочної форми навчання факультету дошкільної та спеціальної освіти.

У своєму виступі керівник виробничої педагогічної практики доцент кафедри дошкільної освіти Залізняк А. М. ознайомила здобувачів вищої освіти із метою й завданнями, вимогами щодо заповнення звітної документації. Майбутніх студентів практикантів було детально ознайомлено з програмою та етапами даної практики . Всі учасники були активними під час конференції і мотивованими на здобуття нового педагогічного досвіду.

Бажаємо студентам четвертого курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти заочної форми навчання цікавої та плідної роботи в процесі проходження практики!