Відкрите практичне заняття для здобувачів вищої освіти 211 ФДСО з навчальної дисципліни «Теорія та методика використання мультиплікаційних фільмів»

26 вересня із здобувачами вищої освіти 211 групи факультету дошкільної та спеціальної освіти проведено відкрите практичне заняття з навчальної дисципліни «Теорія та методика використання мультиплікаційних фільмів» (викл. Гарбар С.В.). Заняття відвідала в.о.завідувача кафедри дошкільної освіти канд.пед.наук, доц. Мельникова О.М. Тема практичного заняття: Використання дитячої мультиплікації у роботі з дітьми  дошкільного віку. Мета заняття: підготовка майбутніх вихователів закладів дошкільної освіти до здійснення виховання і різнобічного розвитку дітей дошкільного віку засобами мультиплікаційних фільмів.

Так, в процесі заняття визначено мультиплікаційні фільми, які найчастіше переглядають дошкільники, виділено головних героїв, основні їх характеристики та цінності. Робота в парах сприяла визначенню критеріїв добору якісних мультфільмів. Запропоновано етапи перегляду мультиплікаційних фільмів. З’ясовано, що мультиплікаційний фільм є складником повсякденного життя кожної дитини, тому зусилля вихователів закладів дошкільної освіти, батьків мають бути спрямовані на пошук шляхів позитивного впливу та нейтралізації негативного впливу мультиплікаційних фільмів.

Працюючи на занятті здобувачі вищої освіти дійшли висновку, що мультиплікаційні фільми є одним із найбільш ефективних засобів впливу на дітей.