Нетрадиційне малювання на снігу
Вихователі Вознюк Н.Д. та Кислинська І.Ф. Центру розвитку дітей «Дивосвіт» разом з малечею під час прогулянок активно проводять час. Використовуючи нетрадиційну техніку малювання на снігу.
Малювання на снігу – це дуже захоплююче заняття на свіжому повітрі. За допомогою невеликої кількості фарб і пляшечок, засніжений майданчик можна зробити яскравішим, а проведення часу – веселішим.
Малювання нетрадиційними техніками допомагає прищепити любов до зображувального мистецтва та викликає цікавість до малювання, викликає у дітей безліч позитивних емоцій, відкриває можливості використовувати добре знайомі їм предмети в якості художніх матеріалів, зацікавлює дітей та сприяє розвитку творчості у всіх, без винятку.
На білосніжних аркушах зими малювати весело! Яскравого настрою додають дружні забави! Малята впевнені, що зима може вигравати всіма кольорами: сьогодні це впевнено довели.