« Вироби для рухливих ігор і святкових   ранків. Театральні маски».

Відкрите практичне заняття на тему:

« Вироби для рухливих ігор і святкових   ранків. Театральні маски».

21.12.2023 р. відбулося відкрите практичне  заняття для здобувачів вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта  2 курсу 211 групи на тему:

« Вироби для рухливих ігор і святкових   ранків. Театральні маски». «Художня праця та основи дизайну».

Відкрите практичне  провела Ломака Ольга Сергіївна – викладач – стажист кафедри дошкільної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Практична  проходила послідовно, в межах визначеного часу та у відповідності з тематичним планом. Лектор повністю розкрила зміст кожного питання теми.  Здобувачі вищої освіти уважно слухали лектора, прагнули опанувати навчальний матеріал. Суттєво допомагало в освоєнні матеріалу наявність мультимедійної презентації та матеріал для художнього дизайну.

На занятті були присутні представники професорсько-викладацького складу кафедри  дошкільної освіти: доцент, завідувач кафедри Мельникова О. М., проф. Гаврилюк С. М., старший викладач Кривда В. М., Скрипник Н.І Високий науково‑методичний рівень викладенняпрактичного  матеріалу був гідно оцінений колегами та студентами.