Безпека життєдіяльності під час освітнього процесу в умовах воєнного стану

04.09.2023 р. відбулася година куратора на тему «Безпека життєдіяльності під час освітнього процесу в умовах воєнного стану» зі здобувачами освіти 411, 413 та 421 груп (куратор Ірина Найдюк).

Під час зустрічі обговорювалися важливі питання з техніки безпеки та алгоритм дій у разі сигналу «Повітряна тривога».

Згідно правил та норм поведінки під час сигналу «Повітряна тривога» здобувачі освіти зобов’язуються неухильно виконувати заходи, які здійснюються при отриманні інформації про тривогу, а саме:

• Після отримання повідомлення про необхідність проведення евакуації під час освітнього процесу студенти повинні зібрати власні речі та прямувати до укриття, яке розташоване у підвальному приміщенні будівлі навчального корпусу.
  • Якщо здобувач освіти знаходяться за межами університету після отримання сигналу «Повітряна тривога» пройти до найближчого укриття. Якщо в радіусі 500 метрів від місця їх перебування воно відсутнє потрібно знайти безпечну зону користуючись правилом «двох стін».
  • Під час оголошення сигналу тривоги забороняється використовувати ліфт для переміщення на перший поверх будинку.
  • Під час перебування в укритті або в безпечному місці зберігати спокій, надати допомогу тим, хто її потребує.