ВИВЧАЄМО ОБЕРЕГИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

7 грудня 2023 року куратор 311 групи, доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної освіти Гаврилюк С.М.  провела годину спілкування  на тему: “ОБЕРЕГИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ”.

Надзвичайно важливо сьогодні молодому поколінню знати славне минуле, звичаєве буття нашого народу, адже кожний з символів несе в собі великий зміст у розвитку культури нашої країни. Тому основним завданням проведеного заходу є вивчення багатих національних традицій та звичаїв українського народу.

Студенти познайомилися з такими оберегами України, що приносять щастя людині та захищають її від усіх негараздів.

• Калина, як символ спокою і добра в оселі.
  • Віночок як оберіг роду, символ дівочої краси і честі.
  • Українська вишивана сорочка як символ щасливої долі.
  • Птахи як символічні обереги (лелеки, ластівки, соловей, голуб) як предвісники щастя, надії, миру, весни).

Пам’ятайте й бережіть звичаї українського народу, шануйте наші обереги!