Виховна година «Техніка безпеки під час проведення корекційно-розвиткових занять»

12 листопада 2023 року до дня логопеда доцентом кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Хрипун Дарʼєю Миколаївною було проведено кураторську годину на тему: «Техніка безпеки під час проведення корекційно-розвиткових занять»  із студентами 414 та 415 групи, ОП Спеціальна освіта.

Куратор групи ознайомила студентів із «Інструкцією з охорони праці для логопеда (вчителя-логопеда, дефектолога)». Також під час заходу студенти продемонстрували нетрадиційні методи логопедичної роботи та разом із куратором проговорили про особливості використання у роботі логопеда дрібних деталей, про використання «орбізів», фарб, про безпеку ігор із водою.