Кураторська година «Як раціонально організувати свою самостійну роботу?»

29 листопада 2023 року доцентом кафедри дошкільної освіти (Залізняк А. М.) із здобувачами освіти ОС «Бакалавр» 211  групи  було проведено кураторську годину «Як раціонально організувати свою самостійну роботу?».

Метою  заходу було навчити студентів організовувати свою роботунавчитись самостійно, відповідально і систематично її виконувати.

Під час означеного заходу  здобувачі освіти 211 групи  усвідомили, що самостійна робота здобувачів вищої освіти – це невід’ємна частина освітнього процесу, що сприяє поглибленню й розширенню знань, посиленню інтересу до пізнавальної діяльності, формуванню творчої особистості спеціаліста, здатного до самовдосконалення та самоосвіти.

У ході  кураторської години студентами виокремлено  фактори успіху у самонавчанні:

• допитливість.
  • уважність.
  • працьовитість, жорстке подолання власних лінощів.
  • поступове формування звички здійснювати самонавчання індивідуально.

.