Відкрите лекційне заняття на тему: «Забезпечення рухової активності у повсякденному житті дітей»

30.11.2023 р. відбулося відкрите лекційне заняття для здобувачів вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта  2 курсу 211 групи на тему: «Забезпечення рухової активності у повсякденному житті дітей» з навчальної дисципліни «Теорія та методика фізичного виховання».

Відкриту лекцію провела Залізняк Алла Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Лекція проходила послідовно, в межах визначеного часу та у відповідності з тематичним планом. Лектор повністю розкрила зміст кожного питання теми.  Здобувачі вищої освіти уважно слухали лектора, прагнули опанувати навчальний матеріал. Суттєво допомагало в освоєнні матеріалу наявність мультимедійної презентації та цікавий відео-матеріал.

На занятті були присутні представники професорсько-викладацького складу кафедри  дошкільної освіти: доцент, завідувач кафедри Мельникова О. М., проф. Гаврилюк С. М., старший викладач Кривда В. М.,  викладач Ломако О. С. Високий науково‑методичний рівень викладення лекційного матеріалу був гідно оцінений колегами та студентами.