Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

Розвиток творчих здібностей дітей засобом аплікації

Аплікація – одне із самих улюблених занять дітей. Малюкам подобається щось вирізати з паперу, клеїти, фарбувати і в підсумку отримувати творіння, зроблене своїми руками.

Будь-яка творча діяльність, зокрема аплікація, має велике значення для розумового розвитку дітей.

Тому у Центрі розвитку дітей «Дивосвіт» вихованці кожного дня створюють красу своїми руками, роблять різноманітні аплікації.

Займаючись аплікацією, діти знайомляться з різними матеріалами: папір, крупа, пластилин, вата та ін., ознайомлюються з їх властивостями, набувають навички роботи з ними. Діти засвоюють також досвід роботи з деякими знаряддями людської діяльності (олівець, клей, пензлик, фарби, ножиці). Всі ці дії сприяють розумовому розвитку дітей, розвивають художню уяву та естетичний смак.