День працівника соціальної сфери

У першу неділю листопада в Україні,відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято пошани за щоденну,нелегку та потрібну справу–розв’язання соціальних проблем населення,свято людей,діяльність яких сповнена підтримкою та милосердям.

Соціальні працівники відіграють невід’ємну роль у нашому суспільстві.Вони працюють з людьми, які переживають складні життєві ситуації,включаючи дітей,сім’ї,людей похилого віку,осіб із обмеженими можливостями та багатьох інших.Фахівці з соціальної роботи надають соціально психологічну підтримку,консультування та допомагають отримати доступ до необхідних ресурсів та послуг,а також сприяють розвитку і зміцненню соціального капіталу українського суспільства.

Студенти ФДСО та представники студентського самоврядування провели захід,на якому була представлена цікава презентація та інформація про важливість професії.